Zoek in ons aanbod
Te koop
231 panden gevonden
nieuw
Lumineus gelijkvloersappartement met grote zonnige tuin te Knokke (met mogelijkheid tot aankoop van een inpandige staanplaats)
€ 645 000
nieuw
Instapklaar gelijkvloers appartement op een centrale locatie in Knokke
€ 697 000
nieuw
Prachtige nieuwbouwvilla op de tweede lijn van de Magere Schorre.
€ 5 395 000
nieuw
Prachtig ruim 2 slaapkamerappartement met mooie gevelbreedte en groot zonneterras op een topligging vlakbij de Dumortierlaan te Knokke. Garage mogelijk in het gebouw.
€ 799 000
nieuw
Ruim appartement met 3 slaapkamers en 2 badkamers in Knokke met open zicht in de straat.
€ 895 000
nieuw
Prachtig gerenoveerd appartement met mooi zonneterras gelegen op de Kustlaan te Knokke.
€ 789 000
nieuw
Gezellig 2 slaapkamerappartement in een récent gebouw centraal gelegen in de Fincentlaan te Knokke.
€ 535 000
nieuw
Magnifieke koppelvilla, ideaal gelegen aan de rand van het Zoute.
€ 2 420 000
nieuw
Aangenaam 3 slaapkamerappartement met zijdelings zeezicht op een aangename ligging vlakbij het Lichttorenplein te Knokke.
€ 1 085 000
nieuw
Magnifiek gerenoveerd duplex appartement met 3 slaapkamers te koop in Knokke
€ 1 195 000
nieuw
Centraal gelegen studio appartement voorzien van terras met zeezicht!
€ 565 000
nieuw
Exclusief gerenoveerd appartement met 3 slaapkamers te koop vlak bij het Albertstrand en het Rubensplein
€ 875 000
Volledig gerenoveerd HOEKappartement goed gelegen te Lippenslaan (LENTEACTIE*): OPENDEURDAG 07/03 - tussen 11u en 13u:
€ 775 000
Luxueus afgewerkte energie zuinige woning met zwembad te Knokke
Prijs op aanvraag
Central gelegen rijwoning in oud-Knokke, op een centrale locatie, nabij de supermarkten, school, sportcomplex en enkele meters van de Lippenslaan en het openbaar vervoer.
€ 599 500