Zoek in ons aanbod
Te koop
275 panden gevonden
nieuw
Ruim, instapklaar appartement met 3 slaapkamers zeer centraal gelegen vlakbij de winkels van de Dumortierlaan en de Lippenslaan.
€ 699 500
nieuw
Mooi gerenoveerd appartement met 3 slaapkamers gelegen vlakbij de Kustlaan te Knokke.
€ 649 500
nieuw
Dit lichtrijke duplexappartement is gelegen in Duinenwater, combineert een praktische indeling met aangename buitenruimtes en een rustige ligging aan het water.
€ 879 000
nieuw
Exclusieve nieuwbouwvilla in Duinenwater met perfecte zonoriëntatie.
€ 3 675 000
nieuw
Super leuke, gerenoveerde studio met slaaphoek met open zicht over het Angelicanenkerkje in de Zoutelaan.
€ 325 000
nieuw
Luxueus volledig gerenoveerd 3 slaapkamer appartement te Parmentierlaan gelegen nabij de Zeedijk.
€ 775 000
nieuw
Ruim op te frissen appartement, gelegen op wandelafstand van de zee dichtbij de Lippenslaan.
€ 585 000
nieuw
Lichtrijk en tevens penthouse appartement centraal gelegen tussen het Zoute en het Commercieel centrum (met. mog. tot aankoop van een garage-staanplaats nabij het appartement).
€ 985 000
nieuw
Volledig gerenoveerd 3-slaapkamerappartement met open zicht en prachtig uitzicht op het Zegemeer
€ 915 000
nieuw
Mooi afgewerkte villa aan de Natienlaan in Knokke
€ 1 375 000
nieuw
Zeer ruim en zonnig gelijkvloersappartement met 3 slaapkamers, groot zonneterras en mogelijkheid tot aankoop van ruime garage.
€ 1 095 000
nieuw
Gezellig 1 slaapkamer met open keuken, goed gelegen op de Paul Parmentierlaan te Knokke.
€ 395 000
nieuw
Instapklaar gelijkvloers-appartement op wandelafstand van de Zeedijk-Albertstrand.
€ 410 000
Mooi gerenoveerd appartement met 3 slaapkamers, mogelijkheid tot aankoop van dubbele staanplaats in het gebouw.
€ 875 000
Ruim en récent (2011) appartement met 2 volwaardige slaapkamers op een topligging vlakbij de Dumortierlaan te Knokke.
€ 735 000