Zoek in ons aanbod
Te koop
263 panden gevondenTe renoveren villa gelegen aan de rand van het Zoute. Deze karaktervolle villa biedt een uitzonderlijke kans voor wie op zoek is naar een exclusieve eigendom aan de Belgische kust.
€ 795 000
Unieke herverkoop in het Project hoost te Centrum Heist op wandelafstand van de Zeedijk genietend van zijdelings-zeezicht!
€ 649 000
Gerenoveerd penthouse met 2 slaapkamers centraal gelegen op de August Dansestraat te Knokke.
€ 565 000
Vlot toegankelijke Dubbele-garagebox gelegen in de Elizabetlaan te Knokke op niveau -1
€ 199 000
Volledig gerenoveerd appartement met 4 slaapkamers centraal gelegen in centrum van Knokke nabij de Dumortierlaan met zijdelings zeezicht.
€ 1 195 000
Uitzonderlijke bel-etagewoning met open zichten over de Knokse Polders
€ 2 200 000
Instapklaar gelijkvloers-appartement op wandelafstand van de Zeedijk-Albertstrand.
€ 439 000
Volledige verdieping te koop in een exclusieve villa residentie in het Zoute
€ 5 025 000
Centraal gelegen studio appartement voorzien van terras met zeezicht!
€ 549 000
Luxueus volledig gerenoveerd 3 slaapkamer appartement te Lippenslaan gelegen op wandelafstand van het Albertstrand.
€ 935 000
Charmante halfopen woning nabij Knokke met open zichten
€ 795 000
Op te frissen appartement met 2 slaapkamers te koop in het centrum van Knokke
€ 530 000
Unieke herverkoop in het Project hoost te Centrum Heist op wandelafstand van de Zeedijk genietend van zijdelings-zeezicht!
€ 649 000
Ontdek deze karaktervolle villa, rustig gelegen in het gegeerde Duinbergen, op wandelafstand van het strand (incl. zeer ruime dubbele inpandige garage)
€ 2 245 000
Lichtrijke penthouse met open zicht op toplocatie nabij Dumortierlaan.
€ 1 845 000