Zoek in ons aanbod
Te koop
222 panden gevondenVlot toegankelijke garagebox in residentie Allegro in de Van Bunnenlaan, nabij het Van Bunnenplein.
€ 140 000
Centraal gelegen triplex-appartement met ruime zonne-terrassen op wandelafstand van de Zeedijk-Albertstrand en Dumortierlaan
€ 799 000
Central gelegen rijwoning in oud-Knokke, op een centrale locatie, nabij de supermarkten, school, sportcomplex en enkele meters van de Lippenslaan en het openbaar vervoer.
€ 599 500
Stijlvol gerenoveerd hoekappartement op topligging in het hart van Knokke
€ 860 000
Ruime Dubbele garagebox gelegen in residentie Sir Anthony
€ 185 000
zijdelings zeezicht
Zonnig, gerenoveerd appartement met adembenemend zeezicht, gelegen op het Lichttorenplein te Knokke (met mogelijkheid tot aankoop van een garagebox onder het plein).
€ 795 000
Stijlvolle duplex op de 6e verdieping met drie terrassen in het centrum te Knokke
€ 645 000
Aangenaam appartement met groot zonneterras gelegen in een rustige zijstraat van de Dumortierlaan.
€ 630 000
Ruime garagebox gelegen onder het lichttorenplein
€ 215 000
Recent appartement gelegen nabij het Rubensplein op wandelafstand van het strand. Momenteel in afwerking.
€ 565 000
EXCLUSIEF APPARTEMENT MET 3 SLAAPKAMERS EN UITSTEKENDE LIGGING IN HARTJE KNOKKE
€ 799 000
Instapklaar twee slaapkamer appartement op een toplocatie te Knokke.
€ 530 000
Recent 2-kamer appartement met ruim zuidgericht-terras op wandelafstand van de Lippenslaan.
€ 560 000
Prachtig gerenoveerd duplex appartement met ruim Westgericht terras gelegen op de Lippenslaan te Knokke.
€ 795 000
Mooi gerenoveerd, ruim 2 slaapkamer-appartement met mooie gevelbreedte centraal gelegen op de Lippenslaan te Knokke.
€ 695 000