Knokke-HeistHenry Van De Veldelaan 2
nieuw
€ 645 000
Recent Hoekappartement te koop te Duinenwater met 3 slaapkamers
Recent Hoekappartement te koop te Duinenwater met 3 slaapkamers, met zuidwest gericht terras, voorzien van alle comfort.
Indeling : Ruime inkomhal met gasten toilet. Masterbedroom met ensuite badkamer ( ligbad en dubbele lavabo) , Tweede en derde slaapkamer met communicerende douchekamer. Ruime open keuken voorzien van alle comfort en elektrische toestellen, berging, living uitgevend op het zonnige terras.
Kortom : een mooi afgewerkt hoekappartement met veel, gelegen in een recent gebouw te Duinenwater.
Extra : Mogelijkheid tot aankoop van een staanplaats in de residentie ( 70.000 euro) .
Algemene info
| Adres: | Henry Van De Veldelaan 2/13 Knokke-Heist |
| Ligging: | Residentieel |
| Algemene staat: | Luxe-afwerking |
| Vraagprijs: | € 645.000 |
| Bouwjaar: | 2015 |
| Perceeloppervlakte: | 102 m² |
| Bewoonbare opp.: | 85 m² |
| Beschikbaar vanaf: | Bij akte |
| Referentie: | Promenadetk |
Energie
85 Kwh/m²
F
E
D
C
B
A
A+
| EPC Index: | 85,00KWh/m²/jaar |
| EPC Certificaat Nr.: | 3867333-RES-1 |
| Energieklasse: | A |
| Raamwerk: | PVC |
| Beglazing: | Dubbel |
| Verwarming: | CV-ketel |
| Isolatie: | Volledig geïsoleerd |
Indeling
| Type: | Appartement |
| Woonkamer: | Ja |
| Keuken: | Ja |
| Slaapkamers: | 3 |
| Badkamers: | 2 |
| Kelder: | Ja |
| Terras: | 8 m² |
Grond
| Perceeloppervlakte: | 102 m² |
| Garage: | 1 |
| Parking: | 1 |
Comfort
| Dak: | Mansardedak |
| Dakbedekking: | Dakpannen |
| Gevel: | Baksteen |
| Fundering: | In volle grond |
| Verwarmd water: | Gas |
| Winkel: | Ja - op minder dan 500 m |
| School: | Ja - op minder dan 500 m |
| Snelweg: | Ja - op 500 m tot 1000 m |
| Bank: | Ja - op 500 m tot 1000 m |
| Ontspanning: | Ja - op minder dan 500 m |
| Restaurant: | Ja - op minder dan 500 m |
Wettelijke gegevens
| Stedenbouwkundige bestemming: | Woongebied |
| Stedenbouwkundige vergunning: | Ja |
| Verkavelingsvergunning van toepassing: | Neen |
| Maatregelenregister: | Neen |
| Voorkooprecht: | Neen |
| Dagvaarding en herstelvordering: | Geen rechterlijke herstelmaatregel of bestuurlijke maatregel opgelegd |
| Overstromingsgebied: | Geen afgebakende zones |
| Overstromingskans perceel (P-score): | A |
| Overstromingskans gebouw (G-score): | A |
| Erfgoed: | Geen beschermd erfgoed |
| Ruimtelijke Ordening: | OK |
Meer informatie
of het pand bezoeken?
Contacteer ons vrijblijvend
voor meer informatie.