Knokke-HeistGulden-Vliesstraat 6
nieuw
€ 530 000
Op te frissen appartement met 2 slaapkamers te koop in het centrum van Knokke
Op te frissen appartement met 2 slaapkamers te koop in het centrum van Knokke.
Centraal gelegen uitgevend op de Lippenslaan maar met ingang aan de Guldenvliesstraat.
Mooie ruimtes en ruime kamers.
Indeling : Inkomhal met gastentoilet en vestiaire, halfopen keuken aansluitend op de leefruimte (living en eethoek) en het terras uitgevend op de lippenslaan. 2 slaapkamers en 1 badkamer ( Dubbele lavabo en Ligbad).
Kortom : Opportuniteit en centraal gelegen.
Algemene info
| Adres: | Gulden-Vliesstraat 6/22 Knokke-Heist |
| Algemene staat: | Normaal |
| Vraagprijs: | € 530.000 |
| Bouwjaar: | 1996 |
| Perceeloppervlakte: | 85 m² |
| Bewoonbare opp.: | 82 m² |
| Beschikbaar vanaf: | Bij akte |
| Referentie: | Dameblanchetk |
Energie
| EPC Certificaat Nr.: | 3871004RES-1 |
| Energieklasse: | B |
| Raamwerk: | Hout |
| Isolatie: | Muurisolatie |
Indeling
| Type: | Appartement |
| Woonkamer: | Ja |
| Keuken: | Ja |
| Slaapkamers: | 2 |
| Badkamers: | 1 |
| WC: | 1 |
Grond
| Perceeloppervlakte: | 85 m² |
Comfort
| Dak: | Mansardedak |
| Gevel: | Baksteen |
| Winkel: | Ja - op 500 m tot 1000 m |
| School: | Ja - op 500 m tot 1000 m |
| Snelweg: | Ja - op 500 m tot 1000 m |
| Bank: | Ja - op 500 m tot 1000 m |
| Ontspanning: | Ja - op 500 m tot 1000 m |
| Restaurant: | Ja - op 500 m tot 1000 m |
Wettelijke gegevens
| Stedenbouwkundige bestemming: | Woongebied |
| Stedenbouwkundige vergunning: | Ja |
| Verkavelingsvergunning van toepassing: | Neen |
| Maatregelenregister: | Neen |
| Voorkooprecht: | Neen |
| Dagvaarding en herstelvordering: | Geen rechterlijke herstelmaatregel of bestuurlijke maatregel opgelegd |
| Overstromingsgebied: | Geen afgebakende zones |
| Overstromingskans perceel (P-score): | A |
| Overstromingskans gebouw (G-score): | A |
| Erfgoed: | Geen beschermd erfgoed |
| Ruimtelijke Ordening: | OK |
Meer informatie
of het pand bezoeken?
Contacteer ons vrijblijvend
voor meer informatie.