Knokke-HeistLippenslaan 170
Woonopp.
83 m²
Slaapkamers
2
Badkamers
2
nieuw
515 000

Centraal gelegen 2-kamer appartement gelegen aan de zonnekant van de Lippenslaan op wandelafstand van het Van Bunnenplein.

Centraal gelegen 2-kamer appartement gelegen aan de zonnekant van de Lippenslaan op wandelafstand van het Van Bunnenplein.

Indeling: inkomhall, living, open keuken, slaapkamer 1 met aansluitende douchekamer, slaapkamer 2 met aansluitende badkamer.
Incl. zeer ruime privatieve kelderberging.

De ligging van het appartement is ook ideaal, met de nabijheid van winkels, restaurants en het strand. Bovendien zijn er verschillende recreatieve activiteiten in de buurt, waardoor dit appartement perfect is voor wie houdt van het bruisende leven aan de kust. Kortom, dit standaard appartement in Knokke-Heist is de perfecte keuze voor wie op zoek is naar een comfortabele en ruime woonruimte op een toplocatie. Met zijn 2 slaapkamers, 2 badkamers en energiezuinigheid, biedt dit appartement alles wat nodig is voor een aangename en zorgeloze levensstijl.

Algemene info

Adres:Lippenslaan 170/1
Knokke-Heist
Vraagprijs:€ 515.000
Bouwjaar:1992
Bewoonbare opp.:83 m²
Beschikbaar vanaf:Bij akte
Referentie:ridtk

Energie

EPC Certificaat Nr.:20250613-00361867
Energieklasse:B
Raamwerk:PVC
Beglazing:Dubbel
Verwarming:CV-ketel
Isolatie:Dakisolatie, Muurisolatie

Indeling

Type:Appartement
Bouwlagen:5
Op verdieping:1
Woonkamer:Ja
Keuken:Ja
Slaapkamers:2
Badkamers:2
WC:2
Kelder:Ja

Comfort

Dakbedekking:Beton
Fundering:Kelder
Elektriciteit:individuele meter; Dag- en nachtmeter
Verwarmd water:Condensatieketel

Meer informatie
of het pand bezoeken?

Contacteer ons vrijblijvend
voor meer informatie.

050 62 53 62 Ik wil meer informatie

Ligging

Neem contact op

U moet akkoord gaan met het privacybeleid van deze website
* Verplicht in te vullen