“Unieke Penthouse (1992) te koop op een toplocatie in Knokke –3 -kamerappartement met uitzonderlijke zonneterrassen van meer dan +/- 200m2 .
Unieke Penthouse (1992) te koop op een toplocatie in Knokke –3 -kamerappartement met uitzonderlijke zonneterrassen van meer dan +/- 150m2 .
Welkom in het hart van Knokke, waar exclusief wonen en centrale ligging elkaar ontmoeten. Dit instapklare 3-kamer penthouse op de prestigieuze Lippenslaan biedt u niet alleen comfort en ruimte, maar ook een ongeëvenaarde buitenbeleving dankzij het zeldzaam grote zonneterras van maar liefst 200m². Een absolute droom voor wie houdt van privacy, licht en lucht in een bruisende stadsomgeving.
Ligging:
Gelegen tussen het station en de Zeedijk bevindt u zich hier op wandelafstand van zowel het strand als het openbaar vervoer, winkels, boetieks, horeca en supermarkten. Alles ligt letterlijk aan uw voeten.
Indeling:
Ruime en lichtrijke leefruimte met open zicht en toegang tot het terras, volledig uitgeruste open keuken, voorzien van alle moderne comfort.
Aanpalend aan de keuken is er voorzien een aparte wasplaats, 3 volwaardige slaapkamers, ideaal voor een gezin of gasten, 2 uitgeruste Moderne badkamers met kwaliteitsvolle afwerking
• Gastentoilet
• Extra bergruimte
Troeven:
• Mogelijkheid tot aankoop van de inpandige garage mogelijk voor 2 wagens + golfkar. Tevens voorzien van een extra grote kelderruimte (ruimte voor 10 fietsen)
• 2 privatieve -kelders
• Uniek terras van +/-200m², zuidwest georiënteerd, ideaal voor zon-liefhebbers. Daarnaast zijn er nog 2 zonnige-terrassen aan de achterzijde.
• Penthouse met maximale privacy en een open uitzicht.
• Instapklaar: perfect onderhouden, geen renovaties nodig. Recent werd de verwarmingsketel vernieuwd tevens werd het dak en terrassen in 2024 volledig vernieuwd.
• Toplocatie: centraal, maar toch rustig
• Lift aanwezig in het gebouw die rechtstreeks uitkomt in het appartement
• Volledig nieuw dak (2025) voorzien van een garage van 15 jaar.
Mogelijkheid tot aankopen van Garagebox in de residentie voor 170.000€
Adres: | Lippenslaan 44/TV 5 Knokke-Heist |
Vraagprijs: | € 1.245.000 |
Bouwjaar: | 1992 |
Renovatiejaar: | 2015 |
Bewoonbare opp.: | 210 m² |
Referentie: | StarbTK |
EPC Index: | 195,00KWh/m²/jaar |
EPC Certificaat Nr.: | 20250521-0003605959-RES1 |
Energieklasse: | B |
Niet geïndexeerd K.I.: | € 2.228 |
Type: | Dak appartement |
Bouwlagen: | 5 |
Op verdieping: | 5 |
Woonkamer: | Ja |
Keuken: | Ja |
Slaapkamers: | 3 |
Badkamers: | 2 |
WC: | 2 |
Kelder: | Ja |
Winkel: | Ja |
School: | Ja |
Bank: | Ja |
Ontspanning: | Ja |
Restaurant: | Ja |
Stedenbouwkundige bestemming: | Woongebied |
Stedenbouwkundige vergunning: | Ja |
Verkavelingsvergunning van toepassing: | Neen |
Voorkooprecht: | Neen |
Dagvaarding en herstelvordering: | Geen rechterlijke herstelmaatregel of bestuurlijke maatregel opgelegd |
Overstromingsgevoelig: | Effectief overstromingsgevoelig gebied |
Overstromingsgebied: | Geen afgebakende zones |
Erfgoed: | Geen beschermd erfgoed |
Ruimtelijke Ordening: | OK |