Knokke-HeistEssendreef 21
Perceelopp.
1 071 m²
Slaapkamers
5
Badkamers
4
Garage
Ja
nieuw
3 350 000

OPENDEURDAG zaterdag 4/07 van 14u tot 16u. Exclusieve nieuwbouwvilla met zwembad en zuidgerichte tuin op royaal perceel van 1.071m2.

OPENDEURDAG zaterdag 4/07 van 14u tot 16u.
Op een prachtig perceel van maar liefst 1.071 m² presenteren wij u deze gloednieuwe, luxueus afgewerkte villa — een oase van rust en comfort waar hedendaagse architectuur en warme, natuurlijke materialen harmonieus samenkomen.

De villa is gelegen in een residentiële en groene omgeving.
De volledig zuidgerichte tuin biedt een prachtig open zicht op het omliggende groen en is voorzien van een stijlvol aangelegd zwembad met royaal zonneterras.

Op het gelijkvloers vindt u een ruime inkomhal met vestiaire en gastentoilet, een ruime en lichtrijke leefruimte met open haard en directe toegang tot het terras, een luxueus uitgeruste open keuken met kookeiland, eetgedeelte en aansluitende bijkeuken/berging. Daarnaast is er een gezellige TV-kamer en een inpandige garage.

Op de eerste verdieping bevinden zich drie volwaardige slaapkamers, elk met ingemaakte kasten en hun eigen badkamer afgewerkt met hoogwaardige materialen.

De tweede verdieping biedt extra polyvalente ruimte — perfect als bureel, speelruimte of hobbykamer — alsook een vierde slaapkamer met douchekamer. Deze verdieping is opdeelbaar in 2 kamers indien gewenst.

Algemene info

Adres:Essendreef 21
Knokke-Heist
Algemene staat:Luxe-afwerking
Vraagprijs:€ 3.350.000
Bouwjaar:2025
Perceeloppervlakte:1.071 m²
Bewoonbare opp.:388 m²
Beschikbaar vanaf:Bij akte
Referentie:ESSENTK

Indeling

Type:Villa
Slaapkamers:5
Badkamers:4
WC:5

Grond

Perceeloppervlakte:1.071 m²
Tuin:Ja
Tuin oriëntatie:Zuid
Garage:1
Parking:4

Meer informatie
of het pand bezoeken?

Contacteer ons vrijblijvend
voor meer informatie.

050 62 53 62 Ik wil meer informatie

Ligging

Neem contact op

U moet akkoord gaan met het privacybeleid van deze website
* Verplicht in te vullen