Knokke-HeistJozef Nellenslaan 176
Woonopp.
138 m²
Slaapkamers
3
Badkamers
2
nieuw
1 365 000

Ruim appartement van 138 m² gelegen op de Jozef Nellenslaan te Knokke en combineert ruimte, lichtinval en comfort.

Ruim appartement van 138 m² gelegen op de Jozef Nellenslaan te Knokke en combineert ruimte, lichtinval en comfort.

Dankzij de mooie gevelbreedte geniet de leefruimte van een uitzonderlijke lichtinval. De lichtrijke woonkamer is ingedeeld met een gezellige bar en sluit perfect aan bij de open, volledig geïnstalleerde keuken, ideaal voor wie houdt van samen koken en entertainen.

Het appartement beschikt over drie mooie slaapkamers met ingemaakte kasten een badkamer én een aparte douchekamer, wat zorgt voor het nodige comfort en privacy voor bewoners en gasten.

Achteraan bevindt zich een terras, waar u in alle rust kan genieten van de buitenruimte.

Met zijn royale oppervlakte, praktische indeling en topligging in Knokke is dit een zeer aantrekkelijk eigendom voor zowel vaste bewoning als tweede verblijf.

Algemene info

Adres:Jozef Nellenslaan 176/41
Knokke-Heist
Algemene staat:Luxe-afwerking
Vraagprijs:€ 1.365.000
Bouwjaar:2001
Renovatiejaar:2021
Bewoonbare opp.:138 m²
Beschikbaar vanaf:Bij akte
Referentie:jozefnellentk

Energie

165 Kwh/m²
F
E
D
C
B
A
A+
EPC Index:165,00KWh/m²/jaar
EPC Certificaat Nr.:456456

Indeling

Type:Appartement
Op verdieping:4
Slaapkamers:3
Badkamers:2
WC:2

Comfort

Lift:Ja
Internet:Ja
Kabel:Ja

Meer informatie
of het pand bezoeken?

Contacteer ons vrijblijvend
voor meer informatie.

050 62 53 62 Ik wil meer informatie

Ligging

Neem contact op

U moet akkoord gaan met het privacybeleid van deze website
* Verplicht in te vullen