Lichtrijke penthouse met open zicht op toplocatie nabij Dumortierlaan.
Lichtrijke penthouse met open zicht op toplocatie nabij Dumortierlaan.
Deze uitzonderlijk zonnige penthouse met open zicht geniet van een ideale zuidwestelijke oriëntatie en bevindt zich op wandelafstand van de Dumortierlaan en vlak bij de Zeedijk. Dankzij een gevelbreedte van 10 meter biedt het appartement een ruimtelijk gevoel en veel natuurlijke lichtinval.
Indeling:
Ruime inkomhal met vestiaire, aparte wasberging en gastentoilet. De lichtrijke leefruimte met zit- en eethoek is zuidwest gericht en voorzien van een gezellige gashaard. Aansluitend bevindt zich de volledig uitgeruste open keuken. Vanuit de leefruimte heeft u toegang tot een aangenaam zonneterras van ca. 20 m², waar u tot in de avond van de zon kunt genieten.
De penthouse beschikt over drie volwaardige slaapkamers, elk met ingebouwde kasten en een eigen badkamer met bad of douche. Alle slaapkamers zijn uitgerust met elektrische rolluiken.
Verder is er een privatieve kelder en een gemakkelijk toegankelijke fietsenberging op het gelijkvloers. Het appartement is het enige op de verdieping.
| Adres: | Van Bunnenlaan 31 Knokke-Heist |
| Vraagprijs: | € 1.845.000 |
| Bouwjaar: | 1960 |
| Renovatiejaar: | 2025 |
| Perceeloppervlakte: | 150 m² |
| Bewoonbare opp.: | 130 m² |
| Beschikbaar vanaf: | Bij akte |
| Referentie: | DAMPTK |
| EPC Index: | 181,00KWh/m²/jaar |
| EPC Certificaat Nr.: | 3595621 |
| Energieklasse: | B |
| Type: | Appartement |
| Woonkamer: | Ja |
| Keuken: | Ja |
| Slaapkamers: | 3 |
| Badkamers: | 2 |
| WC: | 2 |
| Kelder: | Ja |
| Terras: | 20 m² |
| Perceeloppervlakte: | 150 m² |
| Winkel: | Ja - op minder dan 500 m |
| School: | Ja - op minder dan 500 m |
| Bank: | Ja - op minder dan 500 m |
| Ontspanning: | Ja - op minder dan 500 m |
| Restaurant: | Ja - op minder dan 500 m |
| Stedenbouwkundige bestemming: | Woongebied |
| Stedenbouwkundige vergunning: | Neen |
| Verkavelingsvergunning van toepassing: | Neen |
| Voorkooprecht: | Neen |
| Dagvaarding en herstelvordering: | Geen rechterlijke herstelmaatregel of bestuurlijke maatregel opgelegd |
| Overstromingsgebied: | Niet meegedeeld |
| Overstromingskans perceel (P-score): | B |
| Overstromingskans gebouw (G-score): | B |
| Erfgoed: | Geen beschermd erfgoed |